O nas

Marschal Racing Sp. z o.o. powstała jako kontynuacja wieloletniej działalności AUTO RACING. Od samego początku działalności dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązania do motorsportu, zarówno profesjonalnego jak i amatorskiego. W roku 2011 nawiązaliśmy współpracę z czeskim producentem zawieszeń wyczynowych, firmą PROTLUM. Od tego momentu działamy jako oficjalny i wyłączny dystrybutor PROTLUM na terenie Polski.

Historia firmy PROTLUM sięga roku 2004. Po 10 latach startów w zawodach enduro i 12 latach pracy przy produkcji sportowych zawieszeń, Pan Jindrich Kristek postanowił otworzyć własną firmę specjalizującą się w produkcji wyczynowych zawieszeń z regulacją charakterystyki. To właśnie wtedy powstał pierwszy prototyp amortyzatora z zewnętrznym zbiornikiem i regulacją tłumienia.

Jednym z pierwszych Klientów był Vaclav Fejfar w pojeździe typu buggy. Przez te wszystkie lata produkty cały czas były rozwijane, co skutkowało sprzedażą nie tylko na terenie Czech ale również w Polsce, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Rumuni, Francji, Niemczech, Austrii...

Pod koniec 2009 roku siedziba firmy została przeniesiona w nowe miejsce. Dzięki temu wzrosła ilość osób zatrudnionych co bezpośrednio przełożyło się na wzrost możliwości produkcyjnych. Mimo tego zawsze indywidualne podejście do tematu było, jest i będzie najważniejsze. Nasi Klienci są zawsze na pierwszymi miejscu, wielu z nich zostało naszymi przyjaciółmi.

Poza stałym rozwojem zawieszeń oraz ich sprzedażą, oferujemy również możliwość pełnego serwisu. Bardzo często bierzemy udział w testach, podczas których pomagamy w znalezieniu najlepszych ustawień. Doskonała regulacja zawieszenia jest kluczem w osiągnięciu bardzo dobrych wyników w sporcie motorowym.